Pozycjonowanie i optymalizacja SEO

Długotrwała i wysoka pozycja w wynikach organicznych Google, to efekt synergii wielu elementów. 

Są firmy, które nie wydały na pozycjonowanie bezpośrednio ani złotówki, a pozycje ich stron są wysokie i bezpieczne.

 

To nie znaczy, że osiągnięcie tej pozycji nic nie kosztowało. To był długi i kosztowny proces, w którym wszystkie, podejmowane przez firmę działania, były zoptymalizowane pod kątem SEO. Takie podejście nazywa się bezpiecznym pozycjonowaniem.

Wszystkie inne działania – bezpośrednio skierowane tylko na pozycjonowanie, w mniejszym lub większym stopniu narażają firmę na duże wahania pozycji w przyszłości lub kary od Google.

Chcesz aby twoja strona była bezpieczna, a jej pozycja
stabilna i niezależna od zmian algorytmu Google ?
Wybierz drogę rekomendowaną przez Google.

szybki kontakt

Co możemy zrobić?

Wspólnie zbudujemy stronę w pełni zgodną z zaleceniami Google, a jednocześnie – dzięki jej strukturze, w maksymalnym stopniu wykorzystującą potencjał drzemiący w twojej branży dla szerokiego pozycjonowania (long tail).
Opracujemy nowe metody promocji dopasowane do twojego budżetu lub przystosujemy obecne w taki sposób, aby prócz korzyści w postaci zwiększenia świadomości marki, czy pozyskiwania nowych klientów, były zoptymalizowane pod działania SEO.
Przy tym wszystkim zoptymalizujemy i przeanalizujemy twoją ścieżkę zakupową, wdrożymy remarketing, marketing automation tak, aby każda z twoich metod promocji przynosiła jeszcze większy zwrot i zwiększała lojalność twoich klientów.
Wszystkie nasze działania będą prowadzone w sposób jawny, otrzymasz zestawienia moich działań i pełen wykaz kosztów.
A kiedy nasza współpraca dobiegnie końca, wszystko co zrobiliśmy pozostanie u ciebie. Dzięki temu, pozycja twojej strony nie zostanie zachwiana.